Zateplovací systémy

Zateplení fasád

Sanace poškozených ETICS

Zdvojování ETICS

Zateplení interiérů

Systémy na dřevostavby

Pomocné způsoby zateplení

Certifikáty

Cech zateplování budov

Kvalitativní tř. A

Technické detaily

 

 

 

Kvalitní zateplení fasády zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti obvodových stěn a výrazně tak snižuje náklady na vytápění a chlazení objektů. Zateplený povrch je výrazně více zatížen klimatickými vlivy a slunečním zářením, než běžná nezateplená fasáda, protože nedochází k ochlazování povrchu odvodem tepla do stavební konstrukce – teploty na povrchu zateplených fasád mohou dosahovat i více než 60 oC. 

 

Zateplení fasády

Zateplení fasády je možné provést i aplikací duální termoizolační omítky Sanaver Duo, která se aplikuje v tloušťkách 2-4 cm a zajišťuje významný nárůst tepelně-izolačních vlastností stěn i tam, kde nelze kontaktní zateplovací systémy s velkými tloušťkami izolantu použít – např. na historických objektech, nebo stěnách se zvýšenou vlhkostí. Novinkou v kvalitě zateplování je tzv. zdvojené zateplování. Pro předchozí úpravu povrchů si přečtěte, co je potřeba udělat v rámci sanace zdiva.

 

Zateplovací systémy düfa Therm

Nabízíme zateplovací systémy s polystyrenovým a minerálním izolantem, doplněné širokým spektrem ušlechtilých tenkovrstvých omítek pro jejich povrchovou úpravu.


Tyto zateplovací systémy je možné použít pro dodatečné zateplení fasády starších objektů – panelových domů, rodinných domků, průmyslových objektů i pro zateplení novostaveb. Jednotlivé prvky zateplovacího systému nabízíme také v našem e-shopu.

 

Zateplení fasády - certifikované zateplovací systémy

Kvalita dodávaných systémů je dlouhodobě ověřována a certifikována nejen dle povinných legislativních předpisů (ETAG 004), ale i celou řadou nepovinných zkoušek a testů. např. „Kvalitativní třídou A“, kterou na základě celé řady doplňujících zkoušek uděluje Cech pro zateplování budov.


K našim systémům pro zateplení fasády dodáváme i kompletní příslušenství pro montáž a zajišťujeme odborná školení provádějících firem. Provádíme také posouzení stavu objektů před zateplením, navrhujeme optimální skladbu systému pro konkrétní objekt a spolupodílíme se na kontrolním servisu během aplikace systémů. Vše podřizujeme hlavnímu cíli: dlouhodobému a bezproblémovému fungování aplikovaných systémů.


Zajišťujeme rovněž řešení pro regeneraci starších zateplovacích systémů či běžných fasád např. v případě jejich biologického napadení.

 

Čím zateplit dům, byt či bytovku?

Z tohoto důvodu je nutné věnovat výběru zateplovacího systému velkou pozornost a používat nejlépe vysoce kvalitní, certifikované systémy zateplení fasády. Nejpoužívanější jsou systémy s polystyrénovým izolantem (např. düfa Therm EPS F) nebo s izolantem z minerální vaty (düfa Therm Wool). Povrchová úprava všech zateplovacích systémů je prováděna tenkovrstvými akrylátovým, nebo silikonovými omítkami, které s vlastnostmi systémů optimálně korespondují.

Kontakt

BAUMATERM stavební s.r.o.

Jeseninova 540/53
40003 Ústí nad Labem - Střekov


GPS: 50.6554428N, 14.0613092E
Mapa 

 
Ladislav Vrablic
jednatel společnosti

E-mail:
info@baumaterm.cz

Tel.: +420 776 17 87 17

 

Novinky

26.3.2015

Nové prodejní a míchací centrum

Navštivte naše nově otevřené míchací a prodejní centrum na adrese Jeseninova 540/53, Ústí nad Labem - Střekov...

1.8.2012

Spuštění nových WWW

Spuštění nových WWW na adrese www.baumaterm.cz

1.3.2015

Autorizovaný prodejce spol. Meffert

Stali jsme se autorizovaným prodejcem spol. Meffert.

archiv

 

 

Firma BAUMATERM stavební s.r.o. 
je registrována v seznamu
odborných dodavatelů programu 
Nová zelená úsporám.